sobota, 3 września 2011

Marion, Hair Line,Płyn prostujący włosy

Marion, Hair Line,Płyn prostujący włosy
Opis:Płyn został stworzony specjalnie do prostowania włosów prostownicą, suszarką i szczotką. Doskonale rozprowadza się po włosach, długotrwale zapobiega puszeniu sie włosów, ujarzmia niesforne kosmyki, chroni włosy i nadaje im jedwabistą gładkość. Płyn prostujący doskonale rozprowadza sie po włosach dzięki zastosowaniu spray'u oraz oraz unikalne płynnej konsystencji opracowanej przez fryzjerów-stylistów. Receptura płynu prostującego to nowatorskie rozwiązanie, które gwarantuje długotrwały efekt doskonale prostych i jedwabistych włosów. Został on dodatkowo wzbogacony substancjami ochronnymi i nabłyszczającymi włosy. Dzięki innowacyjnym formułom uzyskiwany jest ekstremalny efekt doskonale prostych włosów przy jednoczesnym zdrowym i atrakcyjnym wyglądzie. Specjalna formuła płynu chroni włosy przed wysoką temperaturą, która wytwarza się przy prostowaniu włosów prostownicą lub suszarką.
Moja Ocena:1! Niestety, ale bardzo się na nim zawiodłam. Wychodzę z założenia, że można znaleźć tani, dobry kosmetyk jednak ten na pewno do nich nie należy. Właściwie plusów nie widzę w nim żadnym(no, może oprócz niskiej ceny), a oto minusy:
-nie chroni przed wysoką temperaturą
-nie pomaga w prostowaniu włosów
- mało wydajny
-duszący zapach
-trudno znaleźć go w sklepach
-trochę skleja włosy
-przetłuszcza włosy
-włosy słabo się po nim układają
Cena:8zł/150ml

4 komentarze:

lusterko-em pisze...

Dobrze wiedzieć, że to bubel. Bo wygląda zachęcająco. :)

Ania pisze...

lubię kosemtyki marion, ale mam włosy proste jak drut, więc i tak bym nie kupiła ;)

Kate. pisze...

ja również lubiłam, dopóki nie spotkałam się z tym sprayem. ;) Pozdrawiam.

AsKier pisze...

Nie lubię preparatów do włosów, bo nie znalazłam takiego, co by włosów nie przetłuszczał, więc już nie kupuję żadnych sprayów itd. A tak btw. Z natury mam proste włosy, więc nie potrzebuję takiego sprayu ;p Zapraszam do siebie + obserwuję!

Prześlij komentarz